Zdravé interiérové osvětlení

Zákaznická podpora: Filip

Po–Ne 7:30–19:00

  • Kategorie

  • Výrobce

  • Reset
  • Seřadit dle

Found 12 Results
Page 1 of 1

LED lampa na čtení s klipem bez modrého světla – stmívatelná


Hledáte ideální noční lampičku na čtení? Tak to jste tu správně. Naše lampa s klipem si vás získá nejen pro svůj neotřelý design a praktické využití. Díky nízké teplotě barvy 1600K světlo neobsahuje modrou složku a vám se tak bude usínat úplně samo. A navíc je lampa stmívatelná, takže intenzitu svícení si můžete nastavit dle libosti.

24. 11. 2023


Noční světlo MAIA bez modrého světla s pohybovým senzorem


Chození po tmě je sice výzvou, jenže může způsobit nepříjemné karamboly a kolize s nábytkem. Nebojte, s nočním světlem MAIA žádné úrazy nehrozí. Slouží totiž jako orientační osvětlení pro bezpečný pohyb a současně neobsahuje modré světlo, takže vám nebude narušovat spánkový režim.


Dětské noční světlo Moonlight


Noční světýlko Moonlight od Shnuggle si posvítí na strašidla pod postelí, nebo i na zákeřný nábytek, který v noci nevidíte. Tohle světýlko totiž disponuje koženým poutkem, takže jej můžete vy i vaše dítě snadno a všude přenášet. Navíc jej lze přepínat do dětského či rodičovského módu, má tři úrovně jasu, postupné slábnutí až na minimum a na samotné rozsvícení do něj stačí jen šťouchnout. No a když jej uložíte do nabíjecího doku, barevně vám ukáže, jestli je v místnosti optimální teplota, či naopak chladno nebo moc teplo. Prostě ideální světlo na všechny noční výlety po domácnosti s multifunkčními prvky. Ještě váháte?

11. 1. 2023


Světelný budík Philips WiZ


Bojujete s ranním vstáváním? Světelný budík Philips WiZ zaplaví vaší ložnici i dětský pokoj přívalem velkého množství světla a vytvoří slunečnou atmosféru, která vám pomůže rozhrnout peřinu a vyrazit s chutí do nového dne. Perfektně se tedy hodí jako světlo do ložnice nebo světlo do dětského pokoje. Navíc se bavíme o chytrém osvětlení. Co to v praxi znamená? Pomocí volně dostupné aplikace WiZ můžete svítidlo stmívat, nebo měnit mezi studenými a teplými barvami světla v rozmezí 2200-6500K.

19. 10. 2022


Chytré svítidlo Moodlight SUN@Home Ra98


Zpříjemněte si ráno i večer se svítidlem Moodlight řady SUN@Home. Své využití najde především v ložnicích a dětských pokojích. Ve večerních hodinách vyzařuje teplou žlutou barvu. Pomůže tím vám i vašim dětem při odpočinku po náročném dni a navodí lidský organismus ke spánku. Kompatibilní aplikace LEDVANCE SMART + WiFi umožňuje, aby se příští ráno svítidlo Moodlight zapnulo půl hodiny před zazvoněním budíku, kdy postupně vyzařuje od teplé žluté barvy až po studenou bílou. Napodobuje tím ranní východ slunce. Po probuzení se nebudete cítit ospalí a naopak z vás bude sršet energie potřebná do nového dne.

Svítidlo Moodlight

18. 1. 2022


Noční světlo SIRIUS bez modrého světla


Chození po tmě je sice výzvou, může ale způsobit nepříjemné karamboly a kolize s nábytkem. Nebojte, s nočním světlem SIRIUS vám žádné úrazy nehrozí. Slouží totiž jako orientační osvětlení pro bezpečný pohyb po tmě. Zároveň neobsahuje modré světlo a má slabou intenzitu svícení, takže vám nebude narušovat spánkový režim. A k tomu disponuje i světelným senzorem.

Svítidlo Sirius detail

30. 12. 2021


Noční světlo JUPITER bez modrého světla


Chození po tmě je sice výzvou, může ale způsobit nepříjemné karamboly a kolize s nábytkem. Nebojte, s nočním světlem JUPITER vám žádné úrazy nehrozí. Slouží totiž jako orientační osvětlení pro bezpečný pohyb po tmě. Zároveň neobsahuje modré světlo a má slabou intenzitu svícení, takže vám nebude narušovat spánkový režim. A k tomu disponuje i světelným senzorem.

Svítidlo Jupiter detail


Noční světlo KUMA bez modrého světla


Chození po tmě je sice výzvou, může ale způsobit nepříjemné karamboly a kolize s nábytkem. Nebojte, s nočním světlem KUMA vám žádné úrazy nehrozí. Slouží totiž jako orientační osvětlení pro bezpečný pohyb po tmě. Zároveň neobsahuje modré světlo a má slabou intenzitu svícení, takže vám nebude narušovat spánkový režim. A k tomu disponuje i světelným senzorem.

Svítidlo Kuma detail


Noční světlo AGENA bez modrého světla s pohybovým senzorem


Chození po tmě je sice výzvou, jenže může způsobit nepříjemné karamboly a kolize s nábytkem. Nebojte, s nočním světlem AGENA žádné úrazy nehrozí. Slouží totiž jako orientační osvětlení pro bezpečný pohyb, pokud se probudíte během noci. Současně neobsahuje modré světlo, má slabou intenzitu, takže vám nebude narušovat spánkový režim, jeden ze základních kamenů pevného zdraví. Výborně se také hodí jako noční osvětlení pro děti, které se bojí spát ve tmě.

Noční svítidlo Agena detail


Noční světlo JUNO bez modrého světla


Chození po tmě je sice výzvou, může ale způsobit nepříjemné karamboly a kolize s nábytkem. Nebojte, s nočním světlem JUNO vám žádné úrazy nehrozí. Slouží totiž jako orientační osvětlení pro bezpečný pohyb po tmě. Zároveň neobsahuje modré světlo a má slabou intenzitu svícení, takže vám nebude narušovat spánkový režim. A k tomu disponuje i světelným senzorem.

Noční svítidlo Juno detail


Noční světlo MIRA bez modrého světla


Chození po tmě je sice výzvou, může ale způsobit nepříjemné karamboly a kolize s nábytkem. Nebojte, s nočním světlem MIRA vám žádné úrazy nehrozí. Slouží totiž jako orientační osvětlení pro bezpečný pohyb po tmě. Zároveň neobsahuje modré světlo a má slabou intenzitu svícení, takže vám nebude narušovat spánkový režim. A k tomu disponuje i světelným senzorem.

Noční svítidlo Mira

29. 12. 2021


Noční světlo MIZAR bez modrého světla


Chození po tmě je sice výzvou, může ale způsobit nepříjemné karamboly a kolize s nábytkem. Nebojte, s nočním světlem MIZAR vám žádné úrazy nehrozí. Slouží totiž jako orientační osvětlení pro bezpečný pohyb po tmě. Zároveň neobsahuje modré světlo a má slabou intenzitu svícení, takže vám nebude narušovat spánkový režim. A k tomu disponuje i světelným senzorem.

Noční svítidlo Mizar detail


Page 1 of 1