724 411 489
Zákaznická podpora: Po–Ne 8:00–20:00

Ochrana osobních údajů

Služba Ověřeno zákazníky od heureka.cz

Vaši spokojenost s nákupem zjišťujeme prostřednictvím e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky, do něhož je náš e-shop zapojen. Ty vám zasíláme pokaždé, když u nás nakoupíte, pokud ve smyslu § 7 odst. 3 zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti jejich zasílání neodmítnete. Zpracování osobních údajů pro účely zaslání dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky provádíme na základě našeho oprávněného zájmu, který spočívá ve zjišťování vaší spokojenosti s nákupem u nás. Pro zasílání dotazníků, vyhodnocování vaší zpětné vazby a analýz našeho tržního postavení využíváme zpracovatele, kterým je provozovatel portálu Heureka.cz; tomu pro tyto účely můžeme předávat informace o zakoupeném zboží a vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje nejsou při zasílání e-mailových dotazníků předány žádné třetí straně pro její vlastní účely. Proti zasílání e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky můžete kdykoli vyjádřit námitku odmítnutím dalších dotazníků pomocí odkazu v e-mailu s dotazníkem. V případě vaší námitky vám dotazník nebudeme dále zasílat.

 

Ochrana osobních údaju a kontaktní formuláře poskytovatele

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), a to: jména, příjmení, telefonu, e-mailové adresy a údajů o komunikaci se mnou, a to formou elektronické databáze ze strany Torf Group s.r.o., právnické osoby, jakožto správce osobních údajů, a to za účelem kontaktování mé osoby a případného využití k zasílání nabídek produktů a služeb. Souhlas uděluji dobrovolně, na dobu neurčitou. Jsem si však vědom, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, a to na základě písemného nebo elektronického oznámení doručeného Torf Group s.r.o., jakož i dalších práv vyplývajících ze zákona o ochraně osobních údajů.

 

Správcem osobních údajů je:

obchodní společnost Torf Group s.r.o.
se sídlem Spálená 480/1, Trnitá, 602 00 Brno
identifikační číslo: 09905383
zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 121563 pro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese https://svitimprotebe.cz

Kontaktní údaje:

Filip Ruml
tel.: +420 724 411 489
email: info@torfgroup.cz

Pokud sdílíte naše nadšení pro zdravé osvětlení,
sjednejte si s námi úvodní schůzku zdarma.

Sejít se