724 411 489
Zákaznická podpora: Po–Ne 7:30–19:00

Zdravě osvětlený blog

Ovládání svítidel SUN@Home pomocí aplikace LEDVANCE SMART+ WiFi a hlasového asistenta Googel Home

Kategorie: Návody a pomoc

Datum zveřejnění: 21.11.2023

Doba čtení

Svítidla řady SUN@Home si zamilujete. A to nejen pro jejich neotřelý design, ale také širokou škálu možností, které nabízí. Díky aplikaci LEDVANCE SMART+ Wifi si můžete libovolně měnit teplotu barvy svícení a jas či si nastavit spuštění svítidel podle konkrétních časů. A co víc, ovládat je lze dokonce i hlasem.

V článku se dozvíte:

  • Jak můžete svítidla ovládat pomocí aplikace LEDVANCE SMART+ Wifi?
  • Jak svítidla ovládat pomocí hlasového asistenta Google Home?

Ovládání produktů pomocí aplikace LEDVANCE SMART+ Wifi je radost

S mobilní aplikací LEDVANCE SMART+ WiFi můžete ovládat až 200 produktů současně. Sami si můžete nastavit teplotu barvy světla i intenzitu osvětlení.  Kromě toho aplikace LEDVANCE SMART+ WiFi  umožňuje také vytvoření vlastního časového rozvrhu, podle kterého se bude teplota barvy a intenzita osvětlení měnit v průběhu dne. To vše uděláte pohodlně za pomoci vaší Wi-Fi sítě, přičemž jak svítidla s aplikací spárovat zjistíte v našem článku o prvních krocích při nastavení aplikace.

To však není všechno. Svítidla ve vašem domě nebo bytě si můžete také rozdělit podle jednotlivých místností, pro které si lze vytvořit odlišné světelné scény. A pomocí aplikace můžete svítidla dokonce ovládat i na dálku. Nejste ve svém domově, ale i tak chcete měnit nastavení svítidel? Není problém. Stačí mít jen připojení k internetu a celou řadu SUN@HOME můžete ovládat prakticky odkudkoliv. Tak to pojďte vyzkoušet, na našem e-shopu najdete bohatý výběr těchto chytrých svítidel. Třeba stojací lampu SUN@Home nebo závěsné svítidlo CIRCULAR SUN@Home.

Svítidla vás budou poslouchat na slovo

Svítidla řady SUN@home můžete ovládat i hlasem. Aplikaci LEDVANCE SMART+ WiFi lze totiž snadno propojit s reproduktorem Google Nest. Stačí si jen ve výchozí aplikaci Google Home nadefinovat jednotlivé rutiny. Nastaveným příkazem je pak můžete kdykoliv spustit. Na videu níže si můžete prohlédnout ukázky příkazů.

Autor tohoto článku:

Filip Ruml

světelný technik a odborník na zdravé osvětlení

Filip se věnuje zdravému interiérovému osvětlení již 7 let. Dělal nespočet návrhů a projektů osvětlení, vyzná se v technických záležitostech svítidel a dokáže hodiny povídat o tom, jak působí světlo na cirkadiánní rytmus, spánek a všeobecně zdraví. Pokud chcete poradit ohledně zdravého osvětlení, nebo máte technický dotaz, zeptejte se Filipa!

Pokud sdílíte naše nadšení pro zdravé osvětlení,
sjednejte si s námi úvodní schůzku zdarma.

Sejít se