724 411 489
Zákaznická podpora: Po–Ne 7:30–19:00

Zdravě osvětlený blog

První kroky při nastavení aplikace LEDVANCE SMART+ WiFi pro řadu svítidel SUN@Home

Kategorie: Návody a pomoc

Datum zveřejnění: 8.11.2023

Doba čtení

Produkty SUN@Home z dílny společnosti Ledvance splňují požadavky i toho nejnáročnějšího zákazníka. Tato plnospektrální svítidla téměř identicky simulují přirozené denní světlo, díky čemuž mají pro lidské tělo i mysl řadu benefitů. Pomocí aplikace LEDVANCE SMART+ Wifi lze pak měnit teplotu barev světla či intenzitu osvětlení. V tomto článku si ukážeme, jak si aplikaci stáhnout a jak s ní svítidla spárovat.

V článku se dozvíte:

  • Jak si stáhnout aplikaci LEDVANCE SMART+ Wifi?
  • Jak si vytvořit účet v aplikaci?
  • Jak svítidla spárovat s aplikací?

Stažení aplikace je hračka

Pro to, abyste mohli naplno využívat všechny výhody svítidel SUN@Home, je třeba si nejprve stáhnout mobilní aplikaci LEDVANCE SMART+ Wifi, která je zcela zdarma. Je dostupná pro mobily s operačními systémy iOS i Android a stáhnout ji lze jak v obchodech iOS App Store, tak Google Play. Abyste však aplikaci mohli ve vašem chytrém telefonu používat, je třeba mít nainstalovaný Android ve verzi 4.4 a novější, případně iOS ve verzi 9.0 a novější.

Vytvoření účtu v aplikaci

Jakmile si aplikaci LEDVANCE SMART+ Wifi nainstalujete, klikněte na tlačítko Sign Up. Zde si vytvořte vlastní účet, pomocí kterého budete své chytré osvětlení domácnosti ovládat. Podle obrázku níže pak zadejte svůj e-mail a zvolte si své vlastní heslo. Ale pozor, heslo může obsahovat pouze písmena a číslice, musí mít minimálně 8 znaků a nesmí obsahovat jiné znaky než písmena a čísla. Pomlčky, tečky, čárky ani jakékoliv jiné znaky tedy nejsou povoleny.

 

Po vyplnění údajů klikněte na tlačítko Načtěte ověřovací kód. Pak už jen zadejte kód, který jste obdrželi na svůj e-mail a máte hotovo! Nyní můžete začít s nastavováním svého biodynamického plnospektrálního osvětlení.

Jak spárovat aplikaci se svítidly SUN@Home?

Všechny produkty LEDVANCE řady SUN@Home můžete lehce ovládat prostřednictvím vlastní Wi-Fi sítě. Stačí si jen nainstalovat aplikaci LEDVANCE SMART+ Wifi. V následujícím videu si ukážeme, jak si v aplikaci vytvořit účet a spárovat svítidla se zařízením.

Autor tohoto článku:

Filip Ruml

světelný technik a odborník na zdravé osvětlení

Filip se věnuje zdravému interiérovému osvětlení již 7 let. Dělal nespočet návrhů a projektů osvětlení, vyzná se v technických záležitostech svítidel a dokáže hodiny povídat o tom, jak působí světlo na cirkadiánní rytmus, spánek a všeobecně zdraví. Pokud chcete poradit ohledně zdravého osvětlení, nebo máte technický dotaz, zeptejte se Filipa!

Pokud sdílíte naše nadšení pro zdravé osvětlení,
sjednejte si s námi úvodní schůzku zdarma.

Sejít se