724 411 489
Zákaznická podpora: Po–Ne 7:30–19:00

O nás

Jak to začalo?

Když jsme na vysoké škole zakončili své studium oborem Výroba automobilových světel a technických svítidel, chtěli jsme vyrazit do světa a všechny naše získané dovednosti zúročit společně. Naše smýšlení a životní cesty nás však rozdělily a každého zavedly do jiné oblasti výzkumu a vývoje. Mimo jiné jsme si vyzkoušeli, jaké to je být zaměstnán v korporátní společnosti. Po čtyřech letech jsme se ale opět sešli a zjistili, že máme stejné cíle, vize a názory. Právě proto jsme založili společnost Torf Group s.r.o. zabývající se zdravým osvětlením.

Kdo jsme?

Jsme tým mladých vývojových inženýrů se zkušenostmi z různých odvětví. Na trh jsme vstoupili v roce 2021 jako společnost působící v oboru osvětlování. Světlo nás baví a rádi měníme nápady ve skutečné produkty. Slovo nejde v našem týmu neexistuje.

Kam směřujeme?

Jsme začínající společnost, máme však vysoké ambice. Naše vize je pracovat na projektech, které nás naplňují a baví. Nechceme se stát velkým korporátem. Chceme, aby naše firma rozšiřovala povědomí zdravého osvětlení a stala se jeho standardem.

Náš tým

Pokud sdílíte naše nadšení pro zdravé osvětlení,
sjednejte si s námi úvodní schůzku zdarma.

Sejít se