724 411 489
Zákaznická podpora: Po–Ne 7:30–19:00

Zdravě osvětlený blog

Druhy závěsného systému u plnospektrálních svítidel

Kategorie: Návody a pomoc

Datum zveřejnění: 5.4.2021

Doba čtení

Nesmírnou výhodou našich plnospektrálních svítidel jsou různé druhy závěsného systému. Ty máme dva a vy si tak můžete vybrat dle svých preferencí a požadavků.

Závěsný systém č. 1 u vyobrazeného biodynamického svítidla Ella C-S 600 / 450 / 350 mm  je rovný. Lanka jsou umístěna na vnitřku svítidla a vertikálně se pak všechny přichytnou na strop. Svítidlo tak působí velmi elegantně a přitom jednoduše.

Naopak závěsný systém č. 2 u tohoto svítidla je na pohled zajímavější. Lanka jsou taktéž umístěna na vnitřku svítidla, ale uprostřed se propojují a od středu pak vede už jen jedno, které se přichytí na strop. Tím svítidlo získá na originalitě a váš prostor pak trochu i oživí.

 

Naprosto stejné typy zavěšení používáme i u typu svítidla Ella CC-S 700.

A taktéž jej najdete i u plnospektrálního svítidla Ella Q-S 600 / 400 a Ella L-S 900 / 600.

Pokud byste měli nějaké dotazy k našim svítidlům, je vám k dispozici náš světelný technik Filip, který rád odpoví na vaše dotazy, tak neváhejte a kontaktujte jej.

 

Autor tohoto článku:

Jana Malá

poradce na designová osvětlení, grafik, fotograf a sockař

Janča je umělecká duše. Od mala kreslí a maluje, píše a zajímá se o estetično. Pracovala několik let jako Visual merchandiser pro nábytkářskou společnost, nyní se věnuje designovému osvětlení, našemu blogu a sociálním sítím. Jestli si nejste jistí ve výběru svítidla, nebo chcete poradit celkově s designem vaší domácnosti, napište Janči!

Pokud sdílíte naše nadšení pro zdravé osvětlení,
sjednejte si s námi úvodní schůzku zdarma.

Sejít se