724 411 489
Zákaznická podpora: Po–Ne 7:30–19:00

Jak to u nás probíhá

Foto

1. Osobní návštěva

Naše spolupráce začíná úvodní schůzkou, která je zdarma. Tu je v ideálním případě vhodné načasovat ve fázi tvorby projektu objektu nebo v případě novostavby nejpozději měsíc před realizací elektrických rozvodů v budově. Světelný technik vám při schůzce vysvětlí, co je zdravé osvětlení, zjistí vaše představy, co se vám líbí a čeho se chcete naopak vyvarovat. Přitom vás také seznámí s nejnovějšími trendy v oboru osvětlování. Pokud společně dojdeme k závěru, že si můžeme navzájem pomoci, bude další fází spolupráce tvorba návrhu a výpočet osvětlení.

„Jde nám o vaši spokojenost.“

Foto

2. Návrh

Podle dokumentace od projektanta budovy a vašich představ vytvoříme individuální návrh zdravého osvětlení. Pokud máte zájem o inteligentní osvětlovací soustavu, vytvoříme návrh tak, aby byla plnohodnotnou součásti vaši „chytré“ domácnosti nebo „inteligentní“ kanceláře. Celá osvětlovací soustava se bude řídit automaticky. V případě potřeby budete mít možnost zasáhnout do osvětlení ze svého počítače, mobilu nebo ovládacího panelu umístěného na zdi. Abyste ušetřili co nejvíce elektrické energie, nainstalujeme do místností senzory intenzity osvětlení a pohybu, které svítidlo ztlumí, když zrovna nebudete v místnosti nebo, když v ní bude vysoký podíl denního světla. Pokud ale máte zájem o jednoduchou on/off osvětlovací soustavu, zvolíme jiný přístup a minimalizujeme pořizovací náklady. Více informací o návrhu osvětlení najdete zde.

„Návrh šitý na míru.“

Foto

3. Realizace

Tato fáze nastává vždy až poté, co si vše ohledně osvětlení ujasníme, uzavřeme návrh, výpočty a vizualizaci kompletního řešení osvětlení. Na základě těchto dat vám nabídneme realizaci navrženého řešeni, tedy prodej svítidel a jejich následnou montáž. V případě, že budete mít zájem, dohodneme se na termínu dodání a instalace svítidel. Následně vše zrealizujeme.

„Od výpočtů hbitě k realizaci.“

Foto

4. Optimalizace

Naše práce ještě nekončí. Našimi vlastními měřícími přístroji ověříme kompletní návrh osvětlení. Také se zeptáme, jak jste s osvětlením spokojeni a zda pociťujete zlepšení v oblasti vašeho zdraví a spánku. Když budete v budoucnu potřebovat naši pomoc, budeme vám rádi k dispozici.

„Vaše spokojenost je pro nás důležitá“

Prohlédněte si výstupy z našich projektů

Pokud sdílíte naše nadšení pro zdravé osvětlení,
sjednejte si s námi úvodní schůzku zdarma.

Sejít se