724 411 489
Zákaznická podpora: Po–Ne 7:30–19:00

Odborné poradenství o zdravém osvětlení

Potřebujete poradit s osvětlením, protože…

rekonstrujete?

stavíte novou budovu či dům?

vyměňujete osvětlení?

Sjednejte si s námi schůzku a rádi vám se vším pomůžeme.

Schůzka probíhá online nebo osobně přímo s odborníkem na zdravé osvětlení z našeho světelného studia, který s vámi probere vše, co bude potřeba. Zhodnotí stávající světelnou soustavu nebo poradí s osvětlením nového objektu. Rád také nabídne a doporučí možná zlepšení. K zásadní změně někdy stačí i drobnosti, jako je instalace vhodnějšího světelného zdroje, použití stolní či stojanové lampy nebo doplnění chybějícího svítidla.

Co vše na schůzce stihneme

Máme zkušenosti s osvětlováním interiérových prostorů. Víme, jak působí světlo na člověka, jeho cirkadiání rytmus a kvalitu jeho života. Proto radíme lidem v domácnosti, elektroinstalačním firmám či architektům, podle čeho svítidla vybírat a jak jimi správně svítit.

Ceník

Konzultace probíhají obyvykle online formou, kdy Vám náš odborník na zdravé osvětlení nasdíli obrazovku svého monitoru počítače. V blízkém okolí (cca do 30 km) měst Brno, Valašské Meziříčí a Rožnov pod Radhoštěm je možné domluvit osobní schůzku. Místo, formu a čas schůzky domlouváme vždy individuálně, obvykle však podle přání zákazníka. Nutná úhrada 100% zálohy předem.