724 411 489
Zákaznická podpora: Po–Ne 7:30–19:00

Zdravě osvětlený blog

Myslete na své zdraví se svítidly Sun@Home od společnosti Ledvance

Kategorie: Návody a pomoc

Datum zveřejnění: 29.4.2024

Doba čtení

Pokud hledáte zdravé a chytrého osvětlení za přívětivou cenu, pak jsou pro vás produkty řady SUN@Home od společnosti LEDVANCE jako dělané. Tato řada si zakládá na simulaci přirozeného denního světla, které je pro lidské tělo nejlepší. Díky tomu mají produkty SUN@Home pro lidský organismus mnoho benefitů.

V článku se dozvíte:

  • Jaké možnosti ovládání svítidla SUN@Home nabízí?
  • V čem jsou svítidla prospěšná vašemu zdraví?

Řada SUN@Home nabízí širokou škálu produktů, díky čemuž splní požadavky i toho nejnáročnějšího zákazníka. Vybírat můžete nejen mezi plnospektrálními žárovkami či LED pásky, ale také z bohaté nabídky svítidel s plnospektrálním zdrojem. Doporučit můžeme například stropní LED panely SUN@Home či stolní lampu PANAN DESK SUN@Home, která vám bude skvělým společníkem při práci.

Ovládání je hračka

Velkou výhodou všech produktů řady SUN@Home je fakt, že je lze jednoduše ovládat přes mobilní aplikaci LEDVANCE SMART + WiFi. Díky tomu si můžete na svítidlech například nastavit režim probouzení světlem nebo cirkadiánní režim osvětlení, který bude přesně ladit s vaším přirozeným biorytmem. A co víc, ovládat je můžete i hlasem, a to díky hlasovému asistentu Google Home.

Se svítidly SUN@Home si slunce přinesete až domů

Velkým plusem všech produktů SUN@Home je pak jejich nesporný pozitivní vliv na lidský organismus. Svítidla jsou totiž navržena tak, aby co nejpřesněji napodobovala přirozené denní světlo. Zatímco během dne vám světlo o vyšší teplotě barvy pomůže s lepší koncentrací na práci, večer světlo bude svítit žlutými tóny o nižší teplotě barvy, což přispěje ke zklidnění a snazšími usínání.

Už teď se těšíte, až svítidla SUN@Home vyzkoušíte? Podívejte se do naší nabídky a pořiďte si do svého domova nebo kanceláře inteligentní osvětlení, které si zamilujete.

Pokud sdílíte naše nadšení pro zdravé osvětlení,
sjednejte si s námi úvodní schůzku zdarma.

Sejít se