724 411 489
Zákaznická podpora: Po–Ne 7:30–19:00

Zdravě osvětlený blog

Sezónní afektivní porucha (SAD)

Kategorie: Zdravé a praktické rady

Datum zveřejnění: 13.1.2022

Doba čtení

Jak porazit sezónní afektivní poruchu? Re-Timer fototerapeutické brýle mají zdravotní certifikaci v Evropě a Austrálii, což potvrzuje jejich léčebný účinek v boji proti sezónní afektivní poruše (SAD) pomocí zeleno-modrého světla.

 

 

Díky čemu poráží brýle Re-Timer sezónní afektivní poruchu?

Re-Timer fototerapeutické brýle mají zdravotní certifikaci v Evropě a Austrálii, což potvrzuje jejich léčebný účinek v boji proti sezónní afektivní poruše (SAD) pomocí zeleno-modrého světla.

Noste brýle Re-Timer pouhých 30 minut ráno a dosáhnete výrazného zlepšení nálady a přísunu energie, což Vám pomůže k produktivnímu dni.

Dvacet pět let výzkumu na univerzitě pomohlo vytvořit nejpokročilejší fototerapeutické brýle. Díky tomu jsou pro vrcholné sportovce brýle Re-Timer fototerapeutickými brýlemi číslo 1.

V případě dotazů se neváhejte na nás obrátit.

PROHLÉDNĚTE SI VLASTNOSTI RE-TIMER BRÝLÍ

Hodnocení zákazníků ohledně pomoci Re-Timer brýlí při boji proti SAD

“Brýle Re-Timer překonávají světelný box ve všech ohledech! Používání fototerapeutických brýlí se stalo mou rutinou, především v zimě, kdy je málo slunce po ránu. Tento kvalitní produkt můžu jen doporučit. Dle mě by tyto brýle měl vlastnit a používat každý.”

DAYNE BARKLEY – VICTORIA, AUSTRÁLIE

 

Srovnání se světelným boxem

Lepší výkon s menším množství světla

Studie ukazují, že 500 luxu v brýlích Re-Timer mají větší účinek a výsledek než 10 000 luxu v světelném boxu, který je ve vzdálenosti 30 centimetrů. Nejpokročilejší světlo v boji proti SAD.

Rychlejší terapeutický účinek

Světelná terapie je efektivní, pokud fotoreceptory v očích absorbují světlo. SAD fototerapeutické brýle poskytují neustálý přísun světla. Světelné boxy poskytují přerušované světlo ve chvíli, kdy se vaše hlava otočí od světelného zdroje.

Zeleno-modrá fototerapie

Zařízení používá zeleno-modré světlo, které je efektivnější než bílé světlo. Bílé světlo obsahuje všechny barvy, ve vlnových délkách je skryta například červená či žlutá, které se ve studiích ukázali být neefektivními barvami.

Přenosné a jednoduché

Brýle Re-Timer proti SAD jsou přenosné a jednodušší na užívání než světelný box.
Zákazníci říkají, že používání Re-Timeru je jednodušší, jelikož ve svém denním plánu nemusí najít 60 minut času na používání světelného boxu a při používání Re-Timeru můžou například číst.

PROHLÉDNOUT SI RE-TIMER

Autor tohoto článku:

Filip Ruml

světelný technik a odborník na zdravé osvětlení

Filip se věnuje zdravému interiérovému osvětlení již 7 let. Dělal nespočet návrhů a projektů osvětlení, vyzná se v technických záležitostech svítidel a dokáže hodiny povídat o tom, jak působí světlo na cirkadiánní rytmus, spánek a všeobecně zdraví. Pokud chcete poradit ohledně zdravého osvětlení, nebo máte technický dotaz, zeptejte se Filipa!

Chcete si ještě počíst?

Pokud sdílíte naše nadšení pro zdravé osvětlení,
sjednejte si s námi úvodní schůzku zdarma.

Sejít se