Možnosti platby

Podle způsobu doručení si můžete vybrat mezi platbou při převzetí zboží, dobírkou, bankovním převodem nebo platební kartou. Bankovní spojení s námi je pomocí účtu číslo: 2901939292 / 2010, variabilní symbol se vždy rovná číslo objednávky.

 

Dobírkou

Zboží hradíte v hotovosti řidiči dopravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky. Při platbě dobírkou se vždy účtuje doběrečné 50Kč.

 

Platební kartou – on-line

Po dokončení Vaší objednávky dojde k automatickému přesměrovaní prohlížeče na poskytovatele platební brány ComGate Payments, a.s., kde je třeba zadat údaje z vaší platební karty a provést samotnou úhradu. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky. Přijímáme spotřebitelské i business karty VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Diners Club a Apple Pay. Tato platební metoda je zdarma.

Společnost ComGate Payments, a.s. vlastní licenci ČNB jako platební instituce. V rámci dohledu ČNB splňuje přísná kritéria pro nakládání s osobními údaji. ComGate platbu pouze zprostředkovává, plátce zadává čísla z platební karty v zabezpečeném rozhraní třetí strany, např. banky. Se samotnými údaji tedy společnost ComGate Payments nedisponuje.

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontaktní údaje na společnost ComGate Payments, a.s. včetně telefonního čísla a e-mailové adresy pro případné reklamace nebo dotazy k platbám:
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

 

Bankovním převodem 

Zvolíte-li platbu klasickým bankovním převodem, pošleme vám na e-mail zálohovou fakturu. Po připsání platby na náš účet expedujeme zboží na adresu uvedenou v objednávce. Naše číslo účtu je 2901939292 / 2010 a variabilní symbol je číslo objednávky.

Při platbě převodem předem:

  • může být termín dodání ovlivněn termínem uhrazení platby (zboží expedujeme až po připsání platby na náš účet)
  • je třeba, aby byla částka připsána na náš účet nejpozději do pěti pracovních dnů po potvrzení objednávky, v opačném případě ji lze považovat za zrušenou
  • při osobním odběru zboží, je nutné předložit doklad totožnosti (občanský průkaz, pas)

 

Platba při převzetí zboží na výdejním místě – platební karta | bank. převodem

  • Adresa osobního odběru: Valašská Bystřice 695, PSČ: 756 27
  • Při osobním odběru na výdejním místě akceptujeme platbu kartou nebo bankovním převodem
  • Vzvednutí je možné Pondělí–Pátek 7:00–17:00

 

 

Po-Ne 8:00-20:00