Zdravé interiérové osvětlení

Zákaznická podpora: Filip

Po–Ne 7:30–19:00

Reklamace a vrácení

Něco se pokazilo? 🤷‍♂️ Pokud ano, moc se za to omlouváme, zkusíme to vyřešit. Reklamační podmínky naleznete kdyžtak na stránce obchodních podmínek. Nyní jsou však tři možností, jak nám předat informace k reklamaci.

  1. Stažením reklamačního formuláře níže, jeho vyplněním, vytištěním a přiložením do balíku, ve kterém nám budete vadné zboží posílat.
  2. Napsáním do chatu na Online poradně webu svitimprotebe.cz, případně na email ✉.
  3. Vyplněním reklamačního formuláře níže.

 

Pokud však nechcete, nemusíte vyplňovat žádný formulář, protože je to opruz a nás tyto zdlouhavé administrační práce také nebaví. 😒 Jen nám zde do chatu nebo na ✉ email prosím uveďte číslo objednávky, číslo a název vadného zboží a popište nám prosím závadu. To je vše, co na začátku procesu reklamace potřebujeme. Pokud bude vada vizuální a vy budete mít navíc fotky poškozeného zboží, budeme rádi, když nám fotky také předáte. 👍

Online reklamační formulářJestliže jste si jen na našem e-shopu špatně vybrali🤷‍♂️ a chcete zboží vrátit ve 14-ti denní lhůtě, pošlete ho prosím na adresu níže📦 spolu s vytištěným, vyplněným a podepsaným formulářem pro Odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů.

Tištěné formuláře

Reklamační formulář

Odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů

Zboží k reklamaci nebo vrácení zasílejte prosím na adresu:

Torf Group s.r.o.
+420724411489
info@svitimprotebe.cz
Valašská Bystřice 695
756 27 Valašská Bystřice
Česká republika