724 411 489
Zákaznická podpora: Po–Ne 7:30–19:00

Zdravě osvětlený blog

Co vše vám zajistí kvalitní profily pro LED pásky?

Kategorie: Návody a pomoc

Datum zveřejnění: 29.4.2024

Doba čtení

Chcete si do svého domova umístit LED pásek? Pak nezapomeňte také na výběr vhodného profilu, do kterého pásek umístíte. V naší nabídce najdete profily od kvalitního polského výrobce KLUŚ, které vás jistě nadchnout širokou škálou výhod.

V článku se dozvíte:

  • Jaké jsou hlavní výhody hliníkových profilů od společnosti KLUŚ?
  • Jaké další služby a příslušenství nabízíme?

Profil pro LED pásek, známý také jako lišta na LED pásek je nezbytnou součástí kompletace finálního svítidla. Kromě své hlavní funkce, kterou je zakrytí LED pásku má hliníkový profil také řadu dalších benefitů, které jistě oceníte.

Výhody hliníkových profilů od společnosti KLUŚ 

  • Jeho použitím docílíte jednoduchého a moderního vzhledu svítidla.
  • Možnost docílení LED svítidla s nízkým faktorem oslnění UGR<19
  • Instalace „zespodu“ dává příležitost navrhnout stropní svítidla „od stěny ke stěně“.
  • Možnost spojování do linií a pod úhly pomocí úhlových spojek ZM
  • Profily jsou odolné vůči vibracím a kmitání, což zvyšuje bezpečnost
  • Nabízíme hliníkové lišty v několika barevných provedeních. Díky tomu si můžete vybrat přesně takovou, která báječně zapadne do designového konceptu vašeho interiéru.
  • Naše profily umí odvádět vzniklé teplo do prostoru, díky čemuž se diody na LED páscích méně zahřívají a svítidlo má tak delší životnost. Profily pro LED pásky tedy šetří vaší peněženku, starosti s opravou a zároveň potěší nadčasovým designem.

Jaké další služby a příslušenství u nás najdete?

Kromě hliníkových profilů si u nás můžete vybrat z širokého sortimentu dalšího příslušenství potřebného k sestavení svítidla. Samozřejmostí jsou samotné LED pásky, to ale není všechno. Podívejte se také do naší nabídky difuzorů, záslepek, závěsných prvků, spojovacích prvků, těsnících prvků, sestav pro uchycení a napájecích zdrojů.

Nevíte si se sestavením svítidla rady? Nebo na kompletaci nemáte potřebný čas? Nic se neděje, můžete využít naší služby „Kompletace LED profilu a pásku – výroba osvětlení“ a my vám vyrobíme hotové svítidlo na míru přímo pro vás. Kromě kompletace pak nabízíme také službu „Řezání Al profilu a difuzoru na míru“.

Autor tohoto článku:

Filip Ruml

světelný technik a odborník na zdravé osvětlení

Filip se věnuje zdravému interiérovému osvětlení již 7 let. Dělal nespočet návrhů a projektů osvětlení, vyzná se v technických záležitostech svítidel a dokáže hodiny povídat o tom, jak působí světlo na cirkadiánní rytmus, spánek a všeobecně zdraví. Pokud chcete poradit ohledně zdravého osvětlení, nebo máte technický dotaz, zeptejte se Filipa!

Pokud sdílíte naše nadšení pro zdravé osvětlení,
sjednejte si s námi úvodní schůzku zdarma.

Sejít se