Zákaznická podpora: Filip

Po–Ne 7:30–19:00

 • Zavřít filtr
 • Dostupnost

  Cena

  Materiál

  Napájení

  Způsob zapojení

 • Dekorativní osvětlení

  Vybrali jsme produkty, které vám pomohou blokovat modré světlo ve večerních hodinách, upevní tak vaše zdraví a seřídí biologické hodiny těla.

  Modré světlo má pro naše tělo stimulační účinky, vhodné pro pracovní či sportovní aktivity. Jenže všichni se shodneme na tom, že Vánoce si zaslouží pravý opak. Pro Vánoce vždy platí, že jsou svátky pohody a klidu. Proto náš vánoční LED řetěz vyzařuje teplý žlutý odstín bez modrého světla a výborně tak doplňuje všudypřítomnou okouzlující atmosféru. Jeho světelné vlastnosti navíc zaručují, že nebude narušovat kvalitu spánku ani cirkadiánní rytmus. Vánoční LED řetěz se tedy výborně hodí pro každou rodinu, která dbá na zdravý životní styl plný energie.

  Vánoční osvětlení se navíc používá především během večera, kdy všeobecně doporučujeme používat svítidla, která neobsahují modré světelné spektrum a mají pro organismus zklidňující účinky. Více o problematice používání odlišných svítidel v jiných částech dne se dozvíte v článku „Doporučená doba používání svítidel“.

  Poradíme Vám

  Zeptejte se na cokoliv

  Filip Ruml
  Filip Ruml

  specialista na zdravé osvětlení

  jsem offline
  Telefon
  724411489

  Po - Ne 07:30 - 19:00

  E-mail
  info@svitimprotebe.cz

  odpovíme do 24 hodin

  Chat
  Otevřít chat

  Napište nám